- Part # B32529C0154J289
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C0154J289
CAP
FILM
0.15UF
40VAC
RADIAL
DIELECTRIC TYPE:METALLIZED PET STACKED
CAPACITOR CASE / PACKAGE:RADIAL BOX - 2 PIN
CAPACITANCE:0.15ΜF
CAPACITANCE TOLERANCE:± 5%
VOLTAGE(AC):40V
VOLTAGE(DC):63V
CAPACITOR MOUNTING:THROUGH HOLE ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
B32529C0154J289
Especificaciones
- Part # B32529C0154J289
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32529C0154J289
CAP
FILM
0.15UF
40VAC
RADIAL
CAPACITANCE:0.15ΜF
CAPACITANCE TOLERANCE:± 5%
VOLTAGE(AC):40V
VOLTAGE(DC):63V