- Part # B32522C6474K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32522C6474K
CAPACITOR PEN FILM
0.47UF
400V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32522 SERIES
CAPACITANCE:0.47 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:P
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32522C6474K
Especificaciones
- Part # B32522C6474K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32522C6474K
CAPACITOR PEN FILM
0.47UF
400V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32522 SERIES
CAPACITANCE:0.47 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%