- Part # B32023A3104M
Descripción:
B32023A3104M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.1UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32023 SERIES
CAPACITANCE:0.1 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLAS
B32023A3104M
Especificaciones
- Part # B32023A3104M
Descripción:
B32023A3104M
0.1UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32023 SERIES
CAPACITANCE:0.1 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%