- Part # B32022A3223M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32022A3223M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.022UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32022 SERIES
CAPACITANCE:0.022 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
B32022A3223M
Especificaciones
- Part # B32022A3223M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B32022A3223M
0.022UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32022 SERIES
CAPACITANCE:0.022 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%