- Part # CB2016T100KV
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CB2016T100KV
(PRICE/TC) INDUCTOR
WIREWOUND
10UH
10%
0806
INDUCTANCE:10ΜH
DC RESISTANCE MAX:0.5OHM
SELF RESONANT FREQUENCY:32MHZ
DC CURRENT RATING:270MA
INDUCTOR CASE / PACKAGE:0806 [2016 METRIC]
PRODUCT RANGE:CB SERIES
INDUCTANCE TOLERANCE:± 10% ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/12/2024
CB2016T100KV
Especificaciones
- Part # CB2016T100KV
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CB2016T100KV
(PRICE/TC) INDUCTOR
WIREWOUND
10UH
10%
0806
INDUCTANCE:10ΜH
DC RESISTANCE MAX:0.5OHM
SELF RESONANT FREQUENCY:32MHZ
DC CURRENT RATING:270MA
PRODUCT RANGE:CB SERIES