- Part # STW120NF10
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.05 lbs
Información del Producto
Descripción:
STW120NF10
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
60 AMP
100 V
9 MOHM
10 V
4 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/03/2022
STW120NF10
Especificaciones
- Part # STW120NF10
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.05 lbs
Información del Producto
Descripción:
STW120NF10
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
60 AMP
100 V
9 MOHM
10 V
4 V ROHS COMPLIANT: YES