- Part # STTH100W04CW
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
STTH100W04CW
RECTIFIER DIODE
DUAL COMMON CATHODE
400 V
100 A
1.75 V
50 NS
350 A ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
STTH100W04CW
Especificaciones
- Part # STTH100W04CW
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
STTH100W04CW
RECTIFIER DIODE
DUAL COMMON CATHODE
400 V
100 A
1.75 V
50 NS
350 A ROHS COMPLIANT: YES