- Part # STP80NF10
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
STP80NF10
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
80A I(D)
100V
0.015OHM
1-ELEMENT
N-CHANNEL
SILICON
METAL-OXIDE SEMICONDUCTOR FET
TO-220AB
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
STP80NF10
Especificaciones
- Part # STP80NF10
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
STP80NF10
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
80A I(D)
100V
0.015OHM