- Part # STGF10NB60SD
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
STGF10NB60SD
TRANSISTOR
IGBT
600V
10A
25W
THROUGH HOLE
TO-220FP
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 30/03/2023
STGF10NB60SD
Especificaciones
- Part # STGF10NB60SD
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
STGF10NB60SD
TRANSISTOR
IGBT
600V
10A
25W