- Part # STF10NM60N
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
STF10NM60N
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
10 A
600 V
0.53 OHM
10 V
3 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
STF10NM60N
Especificaciones
- Part # STF10NM60N
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
STF10NM60N
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
10 A
600 V
0.53 OHM
10 V
3 V ROHS COMPLIANT: YES