- Part # STB80NF55L-06T4
Descripción:
STB80NF55L06T4
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
80 A
55 V
0.005 OHM
10 V
1 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/03/2022
STB80NF55L-06T4
Especificaciones
- Part # STB80NF55L-06T4
Descripción:
STB80NF55L06T4
MOSFET TRANSISTOR
N CHANNEL
80 A
55 V
0.005 OHM
10 V
1 V ROHS COMPLIANT: YES