- Part # STB80NF03L-04T4
Descripción:
STB80NF03L04T4
(PRICE/TC) MOSFET
N-CH
30V
80A
175DEG C
300W ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/03/2022
STB80NF03L-04T4
Especificaciones
- Part # STB80NF03L-04T4
Descripción:
STB80NF03L04T4
(PRICE/TC) MOSFET
N-CH
30V
80A
175DEG C
300W ROHS COMPLIANT: YES