- Part # STB75NF75T4
Descripción:
STB75NF75T4
(PRICE/TC) MOSFET
N-CH
75V
80A
175DEG C
300W ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
STB75NF75T4
Especificaciones
- Part # STB75NF75T4
Descripción:
STB75NF75T4
(PRICE/TC) MOSFET
N-CH
75V
80A
175DEG C
300W ROHS COMPLIANT: YES