- Part # STB6N60M2
Descripción:
STB6N60M2
(PRICE/TC) MOSFET
N-CH
600V
4.5A
150DEG C
60W ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/04/2026
STB6N60M2
Especificaciones
- Part # STB6N60M2
Descripción:
STB6N60M2
(PRICE/TC) MOSFET
N-CH
600V
4.5A
150DEG C
60W ROHS COMPLIANT: YES