- Part # STB140NF55T4
Descripción:
STB140NF55T4
TRANSISTOR
MOSFET
N-CHANNEL
55V
80A
300W
TO-263-3
DPAK
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 28/05/2024
STB140NF55T4
Especificaciones
- Part # STB140NF55T4
Descripción:
STB140NF55T4
TRANSISTOR
MOSFET
N-CHANNEL
55V
80A
300W