- Part # LDK320AM120R
- Category Integrated Circuits
- Category IC Chip
Descripción:
LDK320AM120R
FIXED
12V
0.2A
SOT-23-5
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.5V
INPUT VOLTAGE MAX:18V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:200MA
DROPOUT VOLTAGEROHS COMPL
LDK320AM120R
Especificaciones
- Part # LDK320AM120R
- Category Integrated Circuits
- Category IC Chip
Descripción:
LDK320AM120R
FIXED
12V
0.2A
SOT-23-5
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.5V
INPUT VOLTAGE MAX:18V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
OUTPUT CURRENT:200MA