- Part # LDK130M33R
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
Descripción:
LDK130M33R
(PRICE/TC)
LDO
AEC-Q100
FIXED
3.3V
0.3A
SOT-23
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:1.9V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:300MA
ROHS COMPLIANT
LDK130M33R
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # LDK130M33R
- Category Voltage Regulator
Descripción:
LDK130M33R
(PRICE/TC)
LDO
AEC-Q100
FIXED
3.3V
0.3A
SOT-23
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:1.9V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
OUTPUT CURRENT:300MA