- Part # LDF33DT-TR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LDF33DTTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
1A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.6V
INPUT VOLTAGE MAX:16V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:1A ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/03/2022
LDF33DT-TR
Especificaciones
- Part # LDF33DT-TR
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LDF33DTTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
1A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.6V
INPUT VOLTAGE MAX:16V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V