- Part # LD1117D33CTR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117D33CTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.95A
SOIC-8
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:15V
NO. OF OUTPUTS:1OUTPUTS
OUTPUT VOLTAGE MIN:-
OUTPUT VOLTAGE MAX:-
POLARITY:POSITIVE OUTPUT
IC MOUNTING:SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT: YES
LD1117D33CTR
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # LD1117D33CTR
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117D33CTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.95A
SOIC-8
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:15V