- Part # L78S75CV
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
L78S75CV
LINEAR VOLTAGE REGULATOR
7.5V
TO-220
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:7.5V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
INPUT VOLTAGE MIN:10V
INPUT VOLTAGE MAX:35V
PRODUCT RANGE:7875 VOLTAGE REGULATORS
MSL:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/03/2022
L78S75CV
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # L78S75CV
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
L78S75CV
LINEAR VOLTAGE REGULATOR
7.5V
TO-220
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:7.5V
INPUT VOLTAGE MIN:10V
INPUT VOLTAGE MAX:35V