- Part # L78L12ABZ
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.99 lbs
Información del Producto
Descripción:
L78L12ABZ
LINEAR VOLTAGE REGULATOR
12V
TO-92
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
INPUT VOLTAGE MIN:19V
INPUT VOLTAGE MAX:35V
PRODUCT RANGE:7812 VOLTAGE REGULATORS ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
L78L12ABZ
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # L78L12ABZ
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.99 lbs
Información del Producto
Descripción:
L78L12ABZ
LINEAR VOLTAGE REGULATOR
12V
TO-92
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
INPUT VOLTAGE MIN:19V
INPUT VOLTAGE MAX:35V