- Part # BTB16-700BWRG
- Category Semiconductors
- Category Thyristor/SCR/Triac/Diac/Alternistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTB16700BWRG
TRIAC
700 V
50 MA
16 A
160 A
1.3 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
BTB16-700BWRG
Especificaciones
- Part # BTB16-700BWRG
- Category Semiconductors
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTB16700BWRG
TRIAC
700 V
50 MA
16 A
160 A
1.3 V ROHS COMPLIANT: YES