- Part # BAT30SWFILM
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BAT30SWFILM
(PRICE/TC)
DIODE
SCHOTTKY
30V
DUAL SOT-323
DIODE CONFIGURATION:DUAL SERIES
REPETITIVE PEAK REVERSE VOLTAGE:30V
AVERAGE FORWARD CURRENT:300MA
FORWARD VOLTAGE MAX:580MV
FORWARD SURGE CURRENT:1A
OPERATING TEMPERATURE MAX:150°C ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
BAT30SWFILM
Especificaciones
- Part # BAT30SWFILM
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BAT30SWFILM
(PRICE/TC)
DIODE
SCHOTTKY
30V
DUAL SOT-323
AVERAGE FORWARD CURRENT:300MA
FORWARD VOLTAGE MAX:580MV
FORWARD SURGE CURRENT:1A