- Part # PW180KB4800N01
Descripción:
PW180KB4800N01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 48V 0.35A 15.4W
PW180KB4800N01
Especificaciones
- Part # PW180KB4800N01
Descripción:
PW180KB4800N01