- Part # PW174KB1203F01
Descripción:
PW174KB1203F01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 12V 5A 60W
PW174KB1203F01
Especificaciones
- Part # PW174KB1203F01
Descripción:
PW174KB1203F01