- Part # PW172KB4803F01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PW172KB4803F01
PLUG-IN ADAPTER SINGLE-OUT 48V 0.4A 19.2W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
PW172KB4803F01
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # PW172KB4803F01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PW172KB4803F01