- Part # MW173KB2403B01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.30 lbs
Información del Producto
Descripción:
MW173KB2403B01
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
PLUG-IN ADAPTER
SINGLE-OUT
24V
1.33A
9 W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/11/2024
MW173KB2403B01
Especificaciones
- Part # MW173KB2403B01
- Category Electrical Products
- Category Power Adaptor
- Weight 0.30 lbs
Información del Producto
Descripción:
MW173KB2403B01
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
PLUG-IN ADAPTER
SINGLE-OUT
24V
1.33A
9 W