- Part # MU425S18E
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MU425S18E
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 18V 14.6A 425W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
MU425S18E
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # MU425S18E
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MU425S18E
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 18V 14.6A 425W