- Part # MB60S48K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MB60S48K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 48V 1.35A 65W MEDICAL 11-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
MB60S48K
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # MB60S48K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MB60S48K
AC/DC POWER SUPPLY