- Part # LB115S12K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LB115S12K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 6.3A 75W 12-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
LB115S12K
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # LB115S12K
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LB115S12K
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 6.3A 75W 12-PIN