- Part # GPC225-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.96 lbs
Información del Producto
Descripción:
GPC22512G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 15.8A 175W 11-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/09/2022
GPC225-12G
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GPC225-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.96 lbs
Información del Producto
Descripción:
GPC22512G
AC/DC POWER SUPPLY