- Part # GLM50-15G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GLM5015G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 15V 3.3A 50W MEDICAL 9-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/09/2022
GLM50-15G
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GLM50-15G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GLM5015G
AC/DC POWER SUPPLY