- Part # GLC75-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GLC7512G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 6.3A 75W 12-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/04/2023
GLC75-12G
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GLC75-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GLC7512G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 12V 6.3A 75W 12-PIN