- Part # 3SE5232-0BK21
- Category Sensors & Switches
- Category Limit Switch
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
3SE52320BK21
POSITION SWITCH PLASTIC ENCLOSURE ACCORDING TO EN 50047
31 MM DEVICE CONNECTION 1 X (M20 X 1.5) 1 NO/1 NC SLOW-ACTION CONTACTS TWIST LEVER
21 MM LONG RIGHT/LEFT ADJUSTABLE WITH PLASTIC ROLLER 19 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/04/2026
3SE5232-0BK21
Especificaciones
- Part # 3SE5232-0BK21
- Category Sensors & Switches
- Category Limit Switch
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
3SE52320BK21