- Part # C40S-1003AA030
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 4.96 lbs
Información del Producto
Descripción:
C40S1003AA030
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
C4000 BASIC SENDER
1050 MM PROTECTIVE FIELD HEIGHT
30 MM RESOLUTION
6 M SCANNING RANGE
24 V DC
OPTICAL SYNCHRONISATION
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- SICK MAIHAK SICK C40S1003AA030
- SICK 1022228
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 10/03/2021
C40S-1003AA030
Especificaciones
- Part # C40S-1003AA030
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 4.96 lbs
Información del Producto
Descripción:
C40S1003AA030
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
C4000 BASIC SENDER
30 MM RESOLUTION
6 M SCANNING RANGE
24 V DC