- Part # FN3288IT-230-40-C34-R60
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
FN3288IT23040C34R60
3 PHASE SLIM BOOK STYLE HIGH PERFORMANCE IT LINE FILTER 480VAC
230A
STB TERMINAL 40
CY 4.4UF ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 04/12/2025
FN3288IT-230-40-C34-R60
Especificaciones
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
FN3288IT23040C34R60
230A
STB TERMINAL 40
CY 4.4UF ROHS COMPLIANT: YES