- Part # FN3288HV-230-40-C17-R65
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
FN3288HV23040C17R65
3 PHASE SLIM BOOK STYLE HIGH PERFORMANCE LINE FILTER 690VAC
230A
STB TERMINAL 40
CY 47NF ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 04/12/2025
FN3288HV-230-40-C17-R65
Especificaciones
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
FN3288HV23040C17R65
230A
STB TERMINAL 40
CY 47NF ROHS COMPLIANT: YES