- Part # NKX10-Z-TV-A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
NKX10ZTVA
BEARING NEEDLE ROLLER 10MM ID 19MM OD 23MM WIDTH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2016
NKX10-Z-TV-A
Especificaciones
- Part # NKX10-Z-TV-A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
NKX10ZTVA