- Part # LR-25X30-X165
- Category Machine Parts
- Category Nut/Bolt/Rod/Washer
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LR25X30X165
NEEDLE ROLLER BEARING INNER RING - 25 MM BORE
30 MM OD
16.5 MM WIDTH
CHROME STEEL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 14/02/2023
LR-25X30-X165
Especificaciones
- Part # LR-25X30-X165
- Category Machine Parts
- Category Nut/Bolt/Rod/Washer
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LR25X30X165
30 MM OD
16.5 MM WIDTH