- Part # GSH30RRB
- Category Cutting Indexables
- Category Cutting Insert
- Weight 0.60 lbs
Información del Producto
Descripción:
GSH30RRB
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INSERT BEARING
30 MM BORE
62 MM OUTER DIAMETER
18 MM WIDTH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 15/07/2024
GSH30RRB
Especificaciones
- Part # GSH30RRB
- Category Cutting Indexables
- Category Cutting Insert
- Weight 0.60 lbs
Información del Producto
Descripción:
GSH30RRB
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INSERT BEARING
30 MM BORE
62 MM OUTER DIAMETER
18 MM WIDTH