- Part # G40X47X4A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
G40X47X4A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INA
OIL SEAL
40MM X 47MM X 4MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/05/2018
G40X47X4A
Especificaciones
- Part # G40X47X4A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
G40X47X4A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INA
OIL SEAL
40MM X 47MM X 4MM