- Part # DRS50140
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DRS50140
PRECISION LOCKNUTS
SEAL CARRIER ASSEMBLY
95MM X 140MM X 30MM
W/ ROTARY SHAFT SEAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 29/10/2025
DRS50140
Especificaciones
- Part # DRS50140
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DRS50140
PRECISION LOCKNUTS
SEAL CARRIER ASSEMBLY
95MM X 140MM X 30MM