- Part # S24C17A16-05-CAA
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 1.46 lbs
Información del Producto
Descripción:
S24C17A1605CAA
LINEAR ACTUATOR
24 VDC
340 N DYNAMIC LOAD
8-10 MM/S SPEED
122 MM STOKE
236 MM RETRACTED LENGTH
IP66
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 09/05/2026
S24C17A16-05-CAA
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # S24C17A16-05-CAA
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 1.46 lbs
Información del Producto
Descripción:
S24C17A1605CAA
LINEAR ACTUATOR
24 VDC
340 N DYNAMIC LOAD
8-10 MM/S SPEED
122 MM STOKE
236 MM RETRACTED LENGTH