- Part # RAC02-15SGB
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RAC0215SGB
POWER SUPPLY
AC-DC
15V
0.14A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:2W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:140MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
RAC02-15SGB
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # RAC02-15SGB
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
RAC0215SGB
POWER SUPPLY
AC-DC
15V
0.14A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:2W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15V