- Part # R24P21503D
- Category Integrated Circuits
- Category Power Management IC
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
R24P21503D
DC-DC CONVERTER
2 O/P
2W
POWER SUPPLY APPLICATIONS:MEDICAL
INPUT RATIO:1:1
OUTPUT POWER MAX:2W
NO. OF OUTPUTS:2 OUTPUT
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:93MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-3V
WIDTH:9.8MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
R24P21503D
Especificaciones
- Part # R24P21503D
- Category Integrated Circuits
- Category Power Management IC
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
R24P21503D
DC-DC CONVERTER
2 O/P
2W
INPUT RATIO:1:1
OUTPUT POWER MAX:2W
NO. OF OUTPUTS:2 OUTPUT
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:93MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-3V