- Part # CO2520-0.032768-3.3-50-X-TR
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CO252000327683350XTR
(PRICE/TC) OSCILLATOR
32.768KHZ
CMOS
2.5MM X 2MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
CO2520-0.032768-3.3-50-X-TR
Especificaciones
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CO252000327683350XTR
(PRICE/TC) OSCILLATOR
32.768KHZ
CMOS