- Part # GS600-024
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.99 lbs
Información del Producto
Descripción:
GS600024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
50-60 HZ
230V- 5.1A
115V-9.8A
24V OUTPUT
MAX 600V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/05/2024
GS600-024
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GS600-024
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.99 lbs
Información del Producto
Descripción:
GS600024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
50-60 HZ
230V- 5.1A
115V-9.8A
24V OUTPUT
MAX 600V