- Part # OD8020-24LB
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD802024LB
AXIAL FAN
BALL BEARING
80MM
24VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:80MM
EXTERNAL DEPTH:20MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:27CFM
NOISE RATING:25DB
POWER RATING:2W
RATED SPEED:2400RPM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2024
OD8020-24LB
Especificaciones
- Part # OD8020-24LB
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD802024LB
AXIAL FAN
BALL BEARING
80MM
24VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:80MM
EXTERNAL DEPTH:20MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:27CFM
NOISE RATING:25DB
POWER RATING:2W