- Part # OD6025-12HHBIP68
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD602512HHBIP68
AXIAL FAN
BALL BEARING
60MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:60MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:32CFM
NOISE RATING:32DBA
POWER RATING:1.8W
IP RATING:IP68 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2024
OD6025-12HHBIP68
Especificaciones
- Part # OD6025-12HHBIP68
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD602512HHBIP68
AXIAL FAN
BALL BEARING
60MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:60MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:32CFM
NOISE RATING:32DBA
POWER RATING:1.8W