- Part # OD4056-12MB10A
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD405612MB10A
DC FAN
40MM
32CFM
12V
21000RPM
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:40MM
EXTERNAL DEPTH:56MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:32CFM
NOISE RATING:72.5DBA
POWER RATING:19.2W
IP RATING:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2024
OD4056-12MB10A
Especificaciones
- Part # OD4056-12MB10A
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
OD405612MB10A
DC FAN
40MM
32CFM
12V
21000RPM
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:40MM
EXTERNAL DEPTH:56MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:32CFM
NOISE RATING:72.5DBA
POWER RATING:19.2W